Філія Луковецька гімназія ОЗ Годинівський ліцей

Дата: від до Скинути

Рекомендації щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами, а також правил безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях та в умовах воєнного стану

20:50 04.05.2022

Григорій Вієру - зірка та сяйво нашої гідності

Традиційно, у лютому  буковинська інтелігенція вшановує майстра слова, величного поета Григорія Вієру. Поезія Гр. Вієру хвилює, надихає,  радує і бентежить. ІІ етап Конкурсу читців поезії Гр.Вієру відбувся онлайн у період з 14 по 22 лютого у двох номінаціях: І – декламування віршів та ІІ – виконання пісні за віршами поета.

20:18 22.02.2022

Акція Ангели пам'яті

У нашому закладі пройшла тиха акція «Ангели пам’яті», на якій традиційно паперовими янголами вшановується пам'ять про героїв України різних часів.

11:41 17.02.2022

День єднання

Відповідно до Указу Президента України №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, 16 лютого 2022 року визначається Днем єднання.

11:52 16.02.2022

Підсумки обласного конкурсу науково-дослідницьких робіт «Мирний космос»

Вітаємо наших учнів, Буздуган Матвія та Басмалуца Максима, з почесним ІІІ місцем в номінації «Видатні особистості у розвитку космічної галузі» (керівник – Косован Н. В.) та "Дослідження в Космосі" (керівник - Кіфічак М. В.)

16:37 01.02.2022

Про проведення тижня М.Емінеску

Pentru a aduce un elogiu celui mai mare poet na?ional, în gimnaziul Lucovi?a s-a desf??urat s?pt?mâna eminescian? care s-a petrecut conform planului întocmit de profesoara de limba român? ?i literatura român? Ioana S. En?chiuc. S?pt?mâna s-a desf??urat într-o atmosfer? pl?cut?, elevii demonstrând spirit creativ, talent actoricesc, ar?tând un mare interes pentru cel care a intrat în eternitate prin opera sa pe care adesea uit?m s? o percepem, poate, la adev?rata ei valoare.

11:08 19.01.2022

Всесвітній день "Дякую"

У філії Луковецька гімназія ОЗ Годинівський ліцей 11 січня відзначали Всесвітній день "Дякую". Це свято, яке було створене для того, щоб в черговий раз вимовити слова подяки близьким людям. Звичайно, для цього не потрібно шукати особливого приводу, але засноване торжество варто розцінювати, як приємне нагадування.

11:01 13.01.2022