Філія Луковецька гімназія ОЗ Годинівський ліцей

Правила прийому дітей до закладу

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Філія Луковецька гімназія ОЗ Годинівський ліцей оголошує набір дітей до першого класу 2024-2025 навчального року.

Документи, які необхідні для зарахування:

1. Заява про зарахування дитини до першого класу закладу освіти від oднoго з батьків дитини (законного представника), поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчуе особу заявника).

2. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти.

3. Паспорт(оригінал та копія) одного з батьків (заявника).

4. Оригінали або копії медичних довідок за формою первинної облікової документації № 086-1/o «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, та 063/0 «Карта профілактичних щеплень»

5. У випадку зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням за відсутності) до заяви додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психологопедагогічну оцінку розвитку дитини.